Autor Wątek: FEDEX - Brak możliwości modyfikacji listu przewozowego  (Przeczytany 4996 razy)

empi2

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 8
Po utworzeniu listu przewozowego z PP (z edycją) - brak jest możliwości rozłącznej edycji pola "nazwa klienta" i pola "nazwisko" - edycja jednego powoduje automatyczną edycję drugiego z pól.
W konkretnych przypadkach konieczne jest różne oznaczenie tych pól.

Piotr

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1772
Czy chodzi o brak możliwości wpisania różnych danych w polach nazwy firmy i nazwiska w oknie listu przewozowego? czy to że dane te nie pojawiają się na etykiecie?

Sprawdzałem w najnowszej wersji 22.9.2 i w oknie edycji listu można wpisać inną nazwę firmy oraz inne nazwisko.

Zauważyłem że FedEx nie pokazuje nazwy firmy na etykiecie gdy  odbiorca nie jest oznaczony jako firma.
Jak zaznaczy się checkbox Firma w sekcji odbiorcy okna edycji listu , to na etykiecie drukowana jest już nazwa firmy.

empi2

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 8
Chodzi o brak możliwości wpisania różnych danych w polach nazwy firmy i nazwiska w oknie listu przewozowego - pola te są powiązane i zmiana jednego powoduje automatyczną zmianę drugiego (a tego nie chcemy).
Aktualizacja do najnowszej wersji niczego nie daje.

Piotr

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1772
Przepraszam ale nie udało mi się odtworzyć problemu.
Można wpisać osobno nazwę firmy oraz nazwisko odbiorcy.
W załączniku umieszczam zrzut na którym widać inne dane w obu polach.

Prosiłbym o napisanie w punktach co Państwo klikają i co się dzieje na ekranie. Może wtedy uda się znaleźć przyczynę.

empi2

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 8
Problem ujawnia się w momencie wydruku.
Faktycznie - dopóki dane się jedynie wpisuje, nazwa i nazwisko mogą się różnić.

Ale na wydruku drukuje się wyłącznie nazwisko, także w miejsce nazwy.

Piotr

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1772
Proszę spróbować zaznaczyć opcję "Firma" w sekcji danych odbiorcy.

Cytuj
Zauważyłem że FedEx nie pokazuje nazwy firmy na etykiecie gdy  odbiorca nie jest oznaczony jako firma.
Jak zaznaczy się checkbox Firma w sekcji odbiorcy okna edycji listu , to na etykiecie drukowana jest już nazwa firmy.