Autor Wątek: Rozbijanie kompletów przy kompletacji z Subiekta nexo  (Przeczytany 4323 razy)

bioires

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 83
Rzeczywiście, wszystko działa. Dziękuję :)
Mam jeszcze pytanie odnośnie rozbicia kompletów na towary podczas kompletacji zamówienia. Czytałem instrukcję i jest tam napisane: "Dekompletuj towary -(pole nie obsłużone w obecnej wersji)", znacznik dekompletuj towary również nie jest widoczny. Czy ustawienie rozbicia kompletów jest w innym miejscu?
Ustawienia w PP zamieszczone w załączniku nie powodują rozbicia kompletów podczas kompletacji
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2022, 11:49:17 pm wysłana przez bioires »

Piotr

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1763
Wpis przeniesiony z wątku:
https://forum.prostapaczka.pl/subiekt-nexo/uruchomienie-kompletacji-na-podstawie-numeru-listu-z-subiekta-nexo/msg2015/#new
Pozwoliłem sobie na przygotowanie osobnego wątku, który będzie mógł posłużyć innym użytkownikom.

Dla Subiekta nexo nie ma funkcji dekompletacji (rozbijania kompletów na składniki).
W grupowaniu chodzi o łączenie kilku pozycji w jeden wiersz w oknie weryfikacji kompletności.
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2022, 11:28:35 am wysłana przez Piotr »

bioires

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 83
A czy istnieje szansa, że w najbliższym czasie taka opcja zostanie dodana?

Piotr

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1763
Na dzień dzisiejszy nie mamy tego w planach.
Do tej pory moduł był używany bez tej opcji i wystarczało to co jest, więc zakładamy że nie jest to funkcja potrzebna większości użytkowników.


bioires

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 83
Czy można prosić o wycenę na email ile kosztowałoby stworzenie takiej opcji?
Do tej pory kompletowaliśmy towary przy pomocy modułu Sello i jako źródło był wskazany dokument końcowy z Subiekta z opcją rozbijania kompletów na składniki. No i wszystko bardzo ładnie działało.
Mamy sporo aukcji na Allegro stworzonych z kilku towarów, więc kompletacja i pakowanie paczek bez możliwości dekompletacji mija się z celem. Jednak nie "uśmiecha się" Nam zmiana oprogramowania do pakowania tylko ze względu na brak jednej opcji.
Chyba, że widzą Państwo wykorzystanie innych opcji zawartych w programie to proszę o poradę

Piotr

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1763
Czy dalej chcą Państwo uruchamiać kompletację z poziomu zakładki PACZKI SELLO  czy z zakładki dla Subiekta nexo?

bioires

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 83
Jeżeli byłoby to możliwe to z zakładki Sello

Piotr

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1763
Przesłałem wycenę na maila z rozbiciem na wpięcie do Sello i rozbijanie na składniki.