Autor Wątek: [DONE] POWIADOMIENIA - możliwe zastępniki do wykorzystania  (Przeczytany 1538 razy)

kidl

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 107
Jeśli to możliwe, to potrzebuje listę pełnych zastępników w powiadomieniach dla operacji magazynowej, jakie można użyć w powiadomieniach. Ewentualnie, jeśli jest ich dużo, to potrzebuję na tą chwilę poniższego:
1. Nr oryginału Zamówienia od klienta z SGT
2. Symbol kontrahenta z SGT

W numerze oryginału zapisujemy np numer zamówienia ze sklepu internetowego, jest tam też sufiks (chyba tak to się nazywa), po którym mogę identyfikować źródło zamówienia (mamy kilka sklepów). Otrzymując na skrzynkę mailową wiadomość np o braku towarów, mogę zastosować automatyczne przekierowania wiadomości do osoby opiekującej się danym sklepem. Przy takim rozwiązaniu szybciej będziemy obsługiwać braki. Aktualnie wszystkie wiadomości z magazynu schodzą do jednej skrzynki, jednak jest tego dużo, za dużo na jedną osobę. Wpadają tam zamówienia telefoniczne, mailowe, Allegro, OLX i ze sklepów internetowych. Ten pracownik musi wykonywać pracę za swoich kolegów lub przekierowywać wiadomości ręcznie do odpowiedniej osoby.
Symbol kontrahenta tez się przyda - tam mam prefiks, który też pozwala identyfikować opiekuna (przyjmującego zamówienie).

Aktualnie dla Akcji magazynowej w powiadomieniach są dostępne:
[$#MAG_DOKUMENT_NR#$] - Numer dokumentu
[$#MAG_STAN_POZYCJI#$] - Lista pozycji
[$#MAG_DOKUMENT_STATUS#$] - Status kompletacji dokumentu
[$#MAG_DATA_ZMIANY#$] - Status kompletacji dokumentu
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2020, 09:27:45 am wysłana przez Piotr »

Piotr

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1763
To są wszystkie zastępniki, które zostały wdrożone dla powiadomień do operacji magazynowej.
Przenoszę temat do Sugestii.

Piotr

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1763
W wersji 20.7.2 dodaliśmy funkcję, która pozwoli na przekazanie dodatkowych informacji o dokumencie z Subiekta GT w powiadomieniu wysyłanemu przy zaistnieniu operacji magazynowej.

Więcej opisu dodaliśmy w wątku: Dodatkowe dane dokumentu w powiadomieniach operacji magazynowej