Autor Wątek: Obsługa odbioru osobistego w ProstejPaczce  (Przeczytany 2442 razy)

Piotr

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1763
W osobnym wątku dotyczącym realizacji dokumentów z odbiorem własnym padła sugestia  aby w ProstejPaczce znajdował się moduł wspierający takie działania.
Dla porządku rejestruję sugestie aby była możliwa do znalezienia i aby każdy kto potrzebuje miał możliwość przedstawienia swojego wyobrażenia takiego modułu.

Osobiście nie mam na to prostego / wykonywalnego / kompleksowego pomysłu.
Wydaje mi się, że
- na paczce do odbioru własnego trzeba byłoby nakleić jakąś etykietę z danymi referencyjnymi zamówienia aby można było ją odnaleźć
- trzeba byłoby przygotować jakiś protokół przekazania towaru klientowi
- punkt odbioru musiałby mieć możliwość wylistowania paczek czekających na odbiór
- po odbiorze informacja o tym powinna się znaleźć w systemie
- jeżeli punkt odbioru jest w innym miejscu niż magazyn  to też trzeba byłoby odnotować informację że jest paczka do odbioru, ale nie jest jeszcze dostępna w punkcie 


acmetech

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 6
Dołączam się z zapotrzebowaniem w swojej firmie na powyższą funkcjonalność :)

Wojtek_NM

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
Dołączam się, ale również mamy zapotrzebowanie na generowanie etykiet wysyłkowych dla transportu własnego firmy. Może w jakiś sposób udałoby się to połączyć z modułem odbiorów osobistych. Moduł "transport własny" z definiowaniem szablonów listów przewozowych i umieszczanych tam danych. Do tego listy załadunkowe dla kierowców z numerami wcześniej wygenerowanych listów przewozowych.

Piotr

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1763
Temat transportu własnego nie da się raczej połączyć z odbiorem osobistym.
Dla porządku przeniosłem do osobnej sugestii: Transport własny

Na dzień dzisiejszy nie ma wielkiego zainteresowania tematem odbiorów osobistych, więc nie będziemy się na razie podejmować tworzenia tego rozwiązania.