Autor Wątek: [DONE] Sello - Allegro WzA - automatyczny wybór konta dostępowego  (Przeczytany 1282 razy)

Piotr

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1763
Sugestia od użytkownika aby wprowadzić do integracji Sello - Wysyłam z Allegro mechanizm, który automatycznie wybierałby konto dostępowe Wysyłam z Allegro.

Problem dotyczy klientów posiadających wiele kont Allegro zdefiniowanych w Programie ProstaPaczka i wiele kont dostępowych Wysyłam z Allegro zdefiniowanych w zakładce WzA.
Jeżeli na wszystkich kontach dostępna jest ta sama usługa WzA, to przy tworzeniu listu trzeba wybierać do którego konta ma być przypisany list.

Zainteresowanych użytkowników prosimy o włączenie powiadomień do tego wątku.
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2022, 06:14:21 pm wysłana przez Piotr »

maniootek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 37
Też jesteśmy zainteresowani taką funkcjonalnością.

Piotr

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1763
Będziemy modyfikować w kolejnych wersjach, aby  pomijać obecny sposób wybierania konta (ręczny albo konto domyślne) i zastosować rozwiązanie automatyczne dedykowane pod Wysyłam z Allegro.
Będzie wybierane konto Wysyłam z Allegro powiązane z kontem Allegro z którego pochodzi transakcja w Sello.
Rozwiązanie będzie działało automatycznie od wersji PREMIUM.

Piotr

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1763
Wersja zawierająca zmianę: 22.2.0 została już opublikowana. Informację o funkcji zamieściliśmy w wątku: https://forum.prostapaczka.pl/sello/automatyczny-wybor-konta-dostepowego-wysylam-z-allegro/