Autor Wątek: WzA Allegro DPD Za granicę  (Przeczytany 3509 razy)

bioires

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 83
Witam,
Próbuję wysyłać za pomocą WzA paczki z metodą Allegro DPD za granice. Gdy próbowałem wybrać metodę WzA Allegro One z edycją to pojawiał się komunikat jak poniżej w załączniku i nie miałem możliwości wyboru innej usługi jak tylko Allegro Punkty. W ustawieniach poszczególnych kont dodałem usługę Allegro DPD za granice.
Proszę o pomocną informację, gdzie robię błąd przy próbie wysyłki Allegro DPD za granicę za pomocą WzA?

Tomek

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 314
Dzień dobry,
Na zrzucie ekranu nie widzę komunikatu błędu - jest tylko formularz listu w zamazanymi danymi. Proszę przesłać komunikat błędu na adres office@lcsoft.pl (poprzez kliknięcie znaku zapytania obok komunikatu, a następnie przycisku kopiuj do schowka). Komunikat będzie zawierał dane osobowe, stąd prośba o wysłanie emailem.

bioires

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 83
Nie ma żadnego komunikatu błędu. Chodzi mi o to, że nie mogę wybrać innej usługi jak tylko Allegro Punkty. W ustawieniach WzA dla poszczególnych kont włączyłem Allegro za granicę.
W instrukcji PP nie mogę również znaleźć informacji jak włączyć i odpowiednio ustawić taką usługę

Piotr

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1763
Na pasku okna edycji listu widać, że użyta została metoda Allegro One. Dla tej metody wybierane będą tylko usługi Allegro One (Allegro punkty).
Proszę spróbować użyć metody WzA Allegro DPD - wtedy powinny pojawić się usługi operatora DPD.

bioires

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 83
Jak nazywa się ta metoda w Metodach eksportu? Na liście znajduję tylko Wysyłam z Allegro - Odbiór w punkcie DPD

Piotr

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1763
Rzeczywiście dla modułu PACZKI SELLO nie ma  na ten moment dostępnej metody dla kuriera DPD bez odbioru własnego.
Zarejestrowałem sugestię w wątku:
https://forum.prostapaczka.pl/sugestie/sello-dodanie-metody-wysylam-z-allegro-dpd/


Dodałem od razu sugestię  dodania metody WzA Allegro DPD za granicę, aby nie trzeba było przełączać się między usługami:
https://forum.prostapaczka.pl/sugestie/sello-wysylam-z-allegro-kurier-dpd-za-granice/