Autor Wątek: Zmiana trybu skanowania pojedyncze / zbiorcze przy kompletacji paczki z Sello  (Przeczytany 228 razy)

Piotr

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
W aktualizacji v21.8.1 od wersji PREMIUM została dodana funkcja pozwalająca na zmianę sposobu kompletacji ze skanowania pojedynczych jednostek towaru na skanowanie zbiorcze.

W oknie weryfikacji kompletności paczki Sello dodany został przycisk "+X" po naciśnięciu którego program będzie wyświetlał okno pozwalające wprowadzić ilość jednostek kompletowanego towaru.
Ponowne naciśnięcie przycisku spowoduje przejście do trybu pojedynczego, gdzie każdy skan kodu kreskowego dodaje jedną jednostkę danego towaru.

Opcja włącza tryb pojedynczy/zbiorczy zarówno dla dodawania jak i usuwania towaru Sello.  Jak włączony będzie tryb zbiorczy to okno pytania o ilości będzie wyświetlane przy dodawaniu nowych towarów jak i przy usuwaniu.

Jeżeli włączona jest opcja logowania użytkowników to funkcję można przypisać do grupy za pomocą uprawnienia:  KOMPLETACJA - Zmień ilość skanowanych produktów.
Jeżeli użytkownik nie będzie posiadał tego uprawnienia to program wyświetli okno z możliwością autoryzacji operacji przez innego użytkownika z odpowiednimi uprawnieniami.