Autor Wątek: v23.5  (Przeczytany 2698 razy)

Piotr

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1772
Wydaliśmy nową wersję programu ProstaPaczka v23.5.0 w której wprowadziliśmy zmiany:

SUBIEKT GT
- Dodaliśmy obsługę metody eksportu "Wysyłam z Allegro", która pozwoli na przygotowanie listu do każdej usługi dostawy dostępnej w ramach WzA
- Przebudowaliśmy mechanizm wybierania adresu wysyłki dla dokumentu
- Dodaliśmy możliwość wybierania adresu dostawy z pól własnych dokumentu PA
- Dodaliśmy możliwość wyświetlania dokumentów przypisanych do nośnika programu PP Mag (od wersji 23.5.2)
- Dodaliśmy możliwość wyczyszczenia zawartości nośnika w programie PP Mag (od wersji 23.5.2)

SUBIEKT NEXO
- Dodaliśmy obsługę metody eksportu "Wysyłam z Allegro", która pozwoli na przygotowanie listu do każdej usługi dostawy dostępnej w ramach WzA
- Poprawiliśmy rozpoznawanie nazw tabel z polami zaawansowanymi V2 dla dokumentów PZ, ZD, PW
- Do okna zarządzania atrybutami dodaliśmy pole "Sposób dostawy:
- Dodaliśmy możliwość wyświetlania dokumentów przypisanych do nośnika programu PP Mag (od wersji 23.5.2)
- Dodaliśmy możliwość wyczyszczenia zawartości nośnika w programie PP Mag (od wersji 23.5.2)

PACZKI SELLO
- Dodaliśmy obsługę metody eksportu "Wysyłam z Allegro", która pozwoli na przygotowanie listu do każdej usługi dostawy dostępnej w ramach WzA
- Dodaliśmy możliwość wyświetlania dokumentów przypisanych do nośnika programu PP Mag (od wersji 23.5.2)
- Dodaliśmy możliwość wyczyszczenia zawartości nośnika w programie PP Mag (od wersji 23.5.2)

WAPRO MAG
- Dodaliśmy obsługę metody eksportu "Wysyłam z Allegro", która pozwoli na przygotowanie listu do każdej usługi dostawy dostępnej w ramach WzA
- Do okna zarządzania atrybutami dodaliśmy pole z formą dostawy adresu wysyłki oraz kod punktu odbioru adresu wysyłki

ALLEGRO
- Usunęliśmy niepotrzebny checkbox "Pobieraj transakcje" z konfiguracji konta Allegro

WYSYŁAM Z ALLEGRO
- Dodaliśmy nową kolumnę wyświetlającą nazwę usługi Wysyłam z Allegro użytej do utworzenia listu
- Zdjęliśmy ograniczenie przy dodawaniu usług do konta dostępowego, teraz będzie można dodawać wszystkie dostępne usługi w Wysyłam z Allegro
- Dodaliśmy nową metodę eksportu "Wysyłam z Allegro" w której można używać każdej usługi dostępnej w ramach Wysyłam z Allegro
- Dodaliśmy nowy przycisk przygotowania listu ręcznego dedykowanego metodzie Wysyłam z Allegro

HISTORIA
- Dodaliśmy nowe kolumny z kodem i nazwą sposobu dostawy przewoźnika, w której będą widoczne dane użytej usługi dostawy Wysyłam z Allegro

OGÓLNE
- Poprawiliśmy aby w oknie zarządzania atrybutami lista dostępnych pól była posortowana alfabetycznie