Autor Wątek: v23.8  (Przeczytany 2660 razy)

Piotr

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1772
Jak zawsze prosimy po aktualizacji o weryfikację poprawności działania.
Zalecenia do aktualizacji dostępne są w wątku: Zalecenia do aktualizacji programu


SUBIEKT GT
- Poprawienie walidacji gabarytu paczkomatu w oknie pojawiającym się przed przygotowaniem listu
- Dodaliśmy możliwość warunkowego wyboru usługi Paczka w Weekend dla metody InPost Paczkomaty ShipX
- Zmodyfikowaliśmy funkcję wyszukiwania mapowania usługi Wysyłam z Allegro, aby w przypadku problemu zwracała więcej danych, pozwalających na szybszą diagnostykę

SUBIEKT NEXO
- Poprawienie walidacji gabarytu paczkomatu w oknie pojawiającym się przed przygotowaniem listu
Zmodyfikowaliśmy funkcję wyszukiwania mapowania usługi Wysyłam z Allegro, aby w przypadku problemu zwracała więcej danych, pozwalających na szybszą diagnostykę
- Do funkcji sprawdzania wykluczeń kodów pocztowych dodaliśmy mechanizm obsługi blokady z wyjątkami

PACZKI SELLO
- Poprawienie walidacji gabarytu paczkomatu w oknie pojawiającym się przed przygotowaniem listu
W wyskakującym okienku z notatkami, pojawiającym się przy otwieraniu kompletacji, dodaliśmy opcję wymagającą potwierdzenia przeczytania za pomocą kodu akcji (np. ze skanera kodów kreskowych)
- Zmodyfikowaliśmy funkcję wyszukiwania mapowania usługi Wysyłam z Allegro, aby w przypadku problemu zwracała więcej danych, pozwalających na szybszą diagnostykę

WAPRO MAG
- Poprawiliśmy nazwę okna konfiguracji  mapowania tekstu na usługę Wysyłam z Allegro
- Zmodyfikowaliśmy funkcję wyszukiwania mapowania usługi Wysyłam z Allegro, aby w przypadku problemu zwracała więcej danych, pozwalających na szybszą diagnostykę

GEIS
- Poprawienie błędu pojawiającego się przy zamówieniu kuriera w przypadku braku uzupełnionych domyślnych danych zamówienia

WYSYŁAM Z ALLEGRO
- Poprawiliśmy opcję odczytywania ustawień konta dla metody WzA Allegro kurier DHL, wykorzystywaną np. w ustawieniach automatycznego wyboru konta przewoźnika
- Poprawiliśmy okno mapowania tekstu na usługę Wysyłam z Allegro

ADMINISTRACJA
- Poprawiliśmy wyświetlanie słownika wykluczeń kodów pocztowych
- W słowniku wykluczeń pocztowych dodaliśmy operację blokady z wyjątkami pozwalającej na blokowanie eksportu tylko określonych metod