Autor Wątek: Allegro Automat DHL POP BOX - masa liczbą całkowitą  (Przeczytany 741 razy)

bioires

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 84
Witam,
Allegro samoczynnie uruchomiło dodatkową formę dostawy "Allegro Automat DHL POP BOX". Wymaga ona, aby w masa paczek była zaokrąglana do liczb całkowitych. Czy jest szansa, że w przyszłości PP będzie samoczynnie zaokrąglać masę przy tej formie dostawy?

Piotr

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1772
Witam,
Wszystko zależy od liczby klientów, którzy będą chcieli z takiej formy dostawy skorzystać.
Prosiłbym o przesłanie pełnego komunikatu błędu na e-mail, ABYŚMY MIELI PEWNOŚĆ, ŻE O TO CHODZI.
Po poprawieniu wagi w oknie edycji listu da się utworzyć etykietę?

bioires

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 84
VALIDATION_ERROR - /parcels/0/weight: Ten przewoźnik wymaga podania wagi zaokrąglonej do pełnych kilogramów

Tak, po poprawie wagi etykieta tworzy się.

Piotr

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1772
W wersji v24.4.1 dodaliśmy możliwość zaokrąglania wagi.
WAPRO MAG - w ustawieniach przetwarzania dokumentu na przesyłkę Wysyłam z Allegro
PACZKI SELLO - w oknie konfiguracji wagi (dostępnym nie tylko w ustawieniach Wysyłam z Allegro, ale też w ustawieniach innych przewoźników)
SUBIEKT GT - w oknie wyboru atrybutów dodaliśmy operacje na liczbach rzeczywistych dokonujące zaokrąglenia
SUBIEKT NEXO - w oknie konfiguracji wagi (dostępnym nie tylko w ustawieniach Wysyłam z Allegro, ale też w ustawieniach innych przewoźników)