Autor Wątek: Nie znaleziono żadnego konta Wysyłam z Alegro wpisanego do ProstejPaczki dla id  (Przeczytany 2315 razy)

maz9

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 16
Wszystko ustawiłem poszła etykieta w piątek dziś poniedziałek i komunikat

Nie znaleziono żadnego konta Wysyłam z Alegro  wpisanego do ProstejPaczki dla id użytkownika Allegro: 17182143. Dodaj konto dostępowe dla tego konta Allegro.

O co tu chodzi skoro wszystko jest niby ok ?

Paczki posżły allegro one box - kasowałem usuwałem i działa prócz jednej paczki

W ustawienia konta dostępowego Wysyłam z Allegro '' nie ma zdefiniowanej umowy dla przewoźnika (ALLEGRO) obsługującego metodę 'WzA Allegro One Box', kraj odbiorcy: 'PL', pobranie: False


Teraz Allegro one punkt to samo
W ustawienia konta dostępowego Wysyłam z Allegro '' nie ma zdefiniowanej umowy dla przewoźnika (ALLEGRO) obsługującego metodę 'WzA Allegro One Punkt', kraj odbiorcy: 'PL', pobranie: False
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2023, 07:52:16 am wysłana przez maz9 »

Piotr

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1772
Cytuj
Nie znaleziono żadnego konta Wysyłam z Alegro  wpisanego do ProstejPaczki dla id użytkownika Allegro: 17182143. Dodaj konto dostępowe dla tego konta Allegro.
W takim przypadku należy się upewnić, że:
1. W zakładce ALLEGRO jest konto o podanym identyfikatorze
2. W zakładce WZA sprawdzić czy użyte zostało właściwe konto Allegro
Może być tak, że konto w zakładce ALLEGRO zostało autoryzowane danymi innego konta i mógł się zmienić id konta, dlatego trzeba to sprawdzić.

Cytuj
W ustawienia konta dostępowego Wysyłam z Allegro '' nie ma zdefiniowanej umowy dla przewoźnika (ALLEGRO) obsługującego metodę 'WzA Allegro One Box', kraj odbiorcy: 'PL', pobranie: False
Opis do tego komunikatu dostępny jest tutaj:
https://forum.prostapaczka.pl/wysylam-z-allegro/komunikat-nie-ma-zdefiniowanej-umowy-dla/
Najlepiej używać ogólnej metody WZA, która umożliwia skorzystanie z każdej usługi udostępnianej przez Wysyłam z Allegro:
https://forum.prostapaczka.pl/wysylam-z-allegro/ogolna-metoda-wysylam-z-allegro-od-wersji-v23-5/